A jeśli nie w Zakładzie Pracy?

Jeżeli w Twojej sytuacji zawodowej, w Twoim zakładzie pracy, nie masz możliwości zdobycia dostępu do Ubezpieczenia Zdrowotnego, to pomyśl o jego wersji INDYWIDUALNEJ. Usługi i pomoc jaka znajdzie się w takim pakiecie nie będzie się zbytnio różnić od wersji grupowej w zakładzie pracy, ale oczywiście składka będzie nieco wyższa. Wybierzesz najlepszy dla siebie wariant i sam będziesz przelewał składkę. Sposób korzystania z ubezpieczenia będzie taki sam jak w wersjach grupowych.

O ile wyższa będzie składka? To zależy od Ciebie ;-) Twój wiek, wzrost, waga, przebyte w przeszłości poważniejsze choroby i aktualny stan zdrowia zdecydują o tym jaką składkę zaproponuje Ci zakład ubezpieczeń. 

W wariancie indywidualnym może się także zdarzyć, że zakład ubezpieczeń odmówi Ci zawarcia ubezpieczenia.  Z tego powodu zawsze warto kupić ubezpieczenie na życie, a także chorobowe lub zdrowotne kiedy jeszcze jesteśmy raczej młodzi i jeszcze zdrowi. Nie warto zwlekać i czekać do późnego wieku i sytuacji, kiedy zdrowie już będzie poważnie szwankować. 

Uważnie zapoznaj się z informacjami


Zadzwoń do mnie i zapytaj
jak otrzymać dostęp:

Jarosław Kaczmarek tel. 600 148 603

Porozmawiajmy na Zoom - Kliknij przycisk...


tel. +48 22 501 61 00


Aplikacja Pacjenta do rezerwacji wizyt:
www.portalpacjenta.luxmed.pl


email: [email protected]